Menu

Zakupolandia

Blog poświęcony zakupom i okazjom.

Wiosenne zakupy.

olao86

 20150409_2218465

   Wiosenne porządki

  Wiosna to czas wymiany garderoby.

  Już nasze babki nazywały tę porę roku czasem wiosennych porządków. Wraz z pojawieniem się pierwszych listków drzew i traw zmieniamy wystrój naszych mieszkań, sprzątamy domy, tarasy i ogrody, sprzątamy także w naszych szafach.

  Sprzątanie szaf powinno obejmować przegląd naszej garderoby. Wiele ubrań straciło już swój dawny urok i stało się przeżytkami mody. Pozostałe mogą się jeszcze do czegoś przydać, a brakujące trzeba będzie dokupić. Podczas segregowania powinniśmy wybrać trudno dostępne półki, do ułożenia na nich ubrań, w których nie zamierzamy w tym roku chodzić, a szkoda nam je wyrzucić. Na półki łatwo dostępne układamy ubrania zdatne do noszenia. Kilka półek powinniśmy zostawić pustych na nasze tegoroczne zakupy.

  Ceny ubrań

  Sklepy odzieżowe jak co roku prezentują już nowe kolekcje wiosenne ubrań w modnym stylu. Ceny nowych kolekcji w sklepach firmowych mogą przywrócić o zawrót głowy, jednak dla wielu klientek nie jest to przeszkodą w zakupach. Przypominamy jednak, że często te same lub bardzo podobne produkty możemy znaleźć w różnych sklepach w całkowicie zróżnicowanych cenach. Należy więc, dokładnie porównać modele ubrań i ich ceny w odwiedzanych przez nas sklepach. Różnice cenowe mogą być ogromne, więc warto zadać sobie trochę trudu i zwiedzić większą ilość sklepów, przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie określonego towaru. Dużą konkurencją dla drogich markowych sklepów, są sklepy internetowe, gdzie ceny są zdecydowanie niższe także na towary markowe.

  Zmiana mody ubrań

  Tegoroczne trendy różnią się od mody ubiegłych lat w kolorystyce i formie ubrań. Tegoroczne kolory na czasie są pastelowe i delikatne, a więc kremy, róże łososiowe i zielenie miętowe. Do najbardziej zauważalnych różnic w formie ubrań jest ich wielkość. Ubrania tegoroczne są zdecydowanie większe i szersze od zeszłorocznych. Obcisłe bluzki, niedopinające się żakiety, za krótkie bluzki i za ciasne płaszcze są już zdecydowanie bardzo niemodne. Wiele naszych ubrań wyglądających jak by były "za małe", nie nadaje się więc do noszenia w tym roku. Należy o tym pamiętać podczas dokonywania zakupów i prawidłowo określić swój rozmiar. W tym roku kupujemy więc większe płaszcze, szersze i dłuższe bluzki i dużo szersze spodnie.

© Zakupolandia
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci