Menu

Zakupolandia

Blog poświęcony zakupom i okazjom.

Czy korzystać z zakupów grupowych

olao86

Coraz więcej Polaków decyduje się na zrobienie zakupów lub wykup usługi za pośrednictwem jednej ze stron dedykowanym tzw. zakupom grupowym. Nie ma nic złego ani dziwnego w tym, że każdy z nas poszukuje najlepszej okazji. Niestety nie zawsze ceny, jakie proponują tego typu strony są faktycznie ze zniżką 90%, czasem nawet nie są okazją…

Jednym z powszechnie stosowanych trików firm jest zamieszczenie informacji, że ilość kuponów jest ograniczona, a cena jest niższa od standardowej nawet o kilkadziesiąt procent. Jednak przed ostatecznym kliknięciem przycisku „Kup teraz”, należy w pierwszej kolejności wejść na stronę internetową usługodawcy i zweryfikować, co jest w cenie nabywanej usługi. Może się okazać, że za tą samą usługę bez „promocji” trzeba zapłacić tyle samo.

Podobnie z wyjazdami. Lepiej wcześniej wejść na stronę obiektu, sprawdzić jego lokalizację, zweryfikować, że w koszcie zawarte jest wyżywienie. Lepiej wcześniej przekalkulować cały koszt pobytu i dojazdu, żeby w ostatecznym rozrachunku nie okazało się, że „okazja” wyszła drożej niż standardowy pobyt.

© Zakupolandia
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci